پویش وب

09373402124

ثبت سفارش و مشاوره

شنبه - پنجشنبه

8صبح الی16 بعدازظهر

آینده نگر

پویش وب
اهداف و چشم انداز

هدف پویش وب این است که   هر کسب و کار ایرانی یک پایگاه اینترنتی داشته باشد. که بتواند بدون نیاز به کوچکترین دانش برنامه نویسی کنترل کامل قسمت های مختلف سایت را بر عهده خود داشته باشد و به کسب و کار خود رونق بخشد ما این مهم را برای شما محقق خواهیم ساخت و با طراحی سایت در شیراز شما را در رسیدن به اهداف تان یاری می دهیم. دوست عزیز می توانید به تخصص ما اعتماد کنید و روز به روز رشد کنید. ما با همفکری و ایده پردازی با کارشناسان این حرفه نیازهای شما را برآورده می کنیم. 

شركت با آنلاین کردن کسب و کارها در عصر دیجیتال تشکیل گردید. همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق گامهای موثری در زمینه کاری شما بردارد. 

در این شرکت تلاش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی كه این شركت ارائه می كند در اختیار مشتریان قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین كرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد

1

حرفه ای

2

متمرکز

3

جدی

"ما به شما کمک می کنیم کسب و کار آنلاین خود را به بهترین شکل راه اندازی کنید."

مشاوره رایگان

طراحی سایت

سئو

درباره ما

گذشته را به خاطر بسپار

از سال 1397

شرکت  پویش وب شرکت خصوصی دانش بنیان است که به عنوان یک شرکت مستقل، در سال 1400ثبت و در سال1401 فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت در زمینه طراحی وب سایت ،سئو محتوا ، اینستاگرام مارکتینگ و گرافیک فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی تخصصی  فعالیت می‌نماید.

خدمات پویش وب

خدمات پویش وب

شروعی تازه

یک شروع خیلی خوب داشته باشید برای معرفی شرکت، سازمان، راه انداری کسب و کار آنلاین خود .

پویش وب به شما کمک می کند که به راحتی و با هزینه مناسب کسب و کار خود را به سر تا سر دنیا معرفی کنید.

ما در هر مرحله به شما کمک خواهیم کرد

چه چیزی نیاز دارید
وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است
مژده پاک نیت

چه چیزی نیاز دارید؟

ما سخت کار می کنیم
در همه زمینه ها

  با پویش وب  قدرتمند و سریع صاحب سایت شوید !

طراحی وب سایت

سئو وب سایت

اینستاگرام مارکتینگ

گرافیک

شما در هیچ کجای دنیا تنها نیستید!

شما عزیزان از سراسر دنیا میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان پویش وب استفاده کنید. هر آنچه کسب کار آنلاین شما نیاز دارد را اطلاع داریم !!

بیشترین سوالاتی که از ما می پرسید

پرسش و پاسخ

در مورد پروژه های طراحی ۵۰ درصد از مبلغ صورتحساب، بعنوان پیش پرداخت و ۵۰ درصد الباقی پس از پایان کار دریافت می شود.

بله، امکان ثبت سفارشات هم بصورت حضوری و هم از طریق  آنلاین قابل انجام است. هر چند که ما ترجیح می دهیم برای پروژه اول، یک جلسه حضوری برگزار کنیم.

بله، در صورتی که سفارش دهنده هم مایل به انجام قرارداد باشد. بستن قرارداد محاسن زیادی را برای دو طرف دارد، که مهم ترین آن مشخص شدن چهارچوب های همکاری و جزئیات اجرای پروژه است..

زمان تحویل پروژه ها بسته به حجم و گستردگی سفارشات از یک  متغیر است. طبیعتا پروژه های سنگین تر، زمان بیشتری را برای اجرا نیاز دارد. اما به طور معمول پروژه ها ظرف مدت 7 الی 40 روز کاری به اتمام می رسند و تحویل داده می شوند.

بله، در صورت تمایل سفارش دهنده و با هماهنگی قبلی امکان برگزاری جلسه در محل شرکت هم امکان پذیر است.